sk

Pracovná ponuka: hlavný radca - koordinátor na oddelenie koordinácie nových registrácií

Koordinátor na oddelení nových registrácií

Sekcia registrácie liekov

Podrobné informácie a prihlasovanie do výberového konania cez Centrálny informačný systém štátnej služby: https://cisss.gov.sk/vyberove-konania/detail/821a0d4a-3872-4bc1-8af8-5f9fe4ed9e8c

Náplň práce

  • Odborná a administratívna príprava rozhodnutí o registrácii humánneho lieku a ďalších dokumentov vyplývajúcich z legislatívy
  • Príprava a revízia informácií pre odbornú a laickú verejnosť (Súhrn charakteristických vlastností lieku, Písomná informácia pre používateľa)
  • Koordinácia procesu registrácie lieku na národnej a európskej úrovni, ktorá zahŕňa komunikáciu a spoluprácu s posudzovateľmi, zástupcami európskych liekových agentúr a s farmaceutickými spoločnosťami
  • Práca s európskymi a internými databázami
  • Poskytovanie konzultácií v oblasti registrácie liekov

Vzdelanie a požiadavky

  • vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
  • Anglický jazyk minimálne B1
  • Znalosť a orientácia v príslušnej legislatíve: Zákon č. 362/2011 Z. z. o liekoch a zdravotníckych pomôckach a o zmene a doplnení niektorých zákonov
  • Práca je vhodná pre absolventa

Zaujímavé info:

Odborný a kariérny rast

Ako jediní na Slovensku úzko spolupracujeme s národnými liekovými agentúrami ostatných členských štátov EÚ a tiež s EMA a ďalšími medzinárodnými inštitúciami. Naše kolegyne a kolegovia spolupracujú s tímami, ktoré združujú odbornú špičku v rámci únie a sú členmi rôznych medzinárodných pracovných skupín či výborov.

  • Odborne aj intelektuálne zaujímavá náplň práce s minimom stereotypu.
  • Osobnostný aj odborný rast, získavanie špecifických skúseností, ktoré sú na trhu práce veľmi cenené.
  • Budovanie užitočnej siete kontaktov - štátne orgány, súkromná sféra, medzinárodné inštitúcie.
  • Kontinuálne a najmä relevantné vzdelávanie.
  • Možnosť byť pri tvorbe regulačných rámcov v rámci Slovenska aj v rámci EÚ.
  • Jasne definované hodnoty, poslanie a ciele inštitúcie.
  • Pri nástupe trojmesačné adaptačné vzdelávanie pod vedením mentora.

Life-work balance

  • Dovolenka nad rámec zákona +5 dní ročne.
  • Benefity vyplývajúce z aktuálnej Kolektívnej zmluvy (momentálne napríklad 4 dni plateného pracovného voľna za rok).
  • Skrátený pružný pracovný čas 37,5 hod/týždeň.
  • Home Office minimálne 5 dní/mesiac.